Hastane Temizliği

EGS Hizmet, hastane, sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önem taşıyan mekanlarda yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar. Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, engelleyecek en yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer.

Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz Star Group hastanelerde, sağlık kurumlarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.

Diğer alanlardan çok daha fazla özen ve dikkat isteyen hastanelerimizin temizliği işin ehli temizlik şirketleri tarafından yapılmalıdır. Temizlik şirketimiz bünyesindeki hastane temizliği konusunda uzman, disiplinli ve deneyimli temizlik ekibimizle hizmet veriyoruz.

EGS Hizmet olarak; hastane hijyeni, sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önlem taşıyan mekanlarda yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personelini sağlıyoruz.

Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, engelleyecek en yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer. Hizmet organizasyonu ve prosesinde oluşan farklılıklar, bizim tarafımızca aşağıdaki gibi tanımlanmaktadır.