Hakkımızda

EGS Hizmet olarak toplam kalite yönetim sistemi TSE, ISO 9000, 9001′ e bağlı kalarak kamu kuruluşlarına, hastanelere, fabrikalara, eğitim kurumlarına, okullara, plazalara, iş ve alışveriş merkezlerine, sinemalara, hipermarketlere, otellere, bankalara, huzurevlerine, showroomlara ve daha birçok iş koluna ihtiyacı olan Genel Temizlik işlerini Vasıflı Personel (sekreter, bahçıvan, ofisboy, kurye ) temini hizmetlerini tam ve yarı zamanlı personel temini yaparak profesyonel bir şekilde karşılıyoruz.

Kurumların ve firmaların ana işleyiş yapılarına daha fazla eğilmek ve çalışma tempolarını maksimuma çıkarmak için kendilerine gerekli alt birim hizmetlerini dışarıdan temin etme işlerine “outsourcing” diyoruz.

Günümüzde çoğu kamu ve özel sektör bu işleme başvurmaktadır. Bu hizmet alanlarını oldukça geniş olup karşımıza daha çok temizlik, güvenlik, bilgi işlem, personel temini, araç kiralama olarak çıkmaktadır.

Sektörel büyümede takım çalışmasının önemi vurgulanmakla birlikte profesyonel bir ekip kurma ve gerekli eğitimi verme konusunda harcanan zaman firmaların kuruluş amaçlarındaki belirlemiş oldukları hedefe ulaşmada her zaman sıkıntı yaratmıştır.

EGS Hizmet sizi hedeflerinize ulaştırmada üzerine düşen görevi profesyonel olarak yerine getirmekte olup, sizlere sadece sunulan hizmetin keyfini çıkarmayı bırakmıştır ve bunu kendine ilke edinmiştir. İşlerimizi uygulama aşamasında yapılan denetim ve verdiğimiz hizmet içi eğitimlerle sunduğumuz hizmetin kalitesini ve sürekliliği kontrol altındadır.

Bütün bunlar sizleri olumlu etkilediği gibi sizlerinde sunduğu hizmetin kalitesini artıırmakta ve bunu tüketen hitap ettiğiniz toplumda “sosyal sorumluluk” bilincini harekete geçirmektedir. Ayrıntılara dikkat eden sektörler için farklılık arayan müşteriler her zaman tercih sebebi olmuştur.

Kar amaçlı bir işletme olarak temizlik hizmetlerini dışarıdan temin etmenin firmanız üzerinde etkileri ilk etapda o iş ile ilgili muhasebe kayıtlarından personel temin etme, giriş çıkışlarını takip etmekten, personeli denetlemeden, eğitiminden, güler yüzlü mü sorusundan, malzeme temininden kurtarmakla birlikte size maaliyet olarak sizin harcadığınızdan daha düşük tutarlar olacaktır.

Uzun vadede ise firmanıza kazancı ayrıntılara önem veren bir firma olarak toplumda sosyal sorumluluk bilincinin uyanmasına sebep olup bunu kullanmaki yaşamak ve tüketmenin vermiş olduğu rahatlığın yanında bütün bu konulara ayıracağınız zamanın sizin asıl amacınız olan işlere ayırmanızla birlikte ileriye doğru emin adımlarla ilerlerken sunduğumuz hizmetin kalitesi ve sürekliliği artacaktır.

EGS Hizmet ailesi olarak hedefinize ulaşmak için çıktığınız yolda yanınızdaki bir güç olarak göreve hazır olduğumuzu bildirir attığınız her adımda başarılar dileriz.

EGS Hizmet sizi hedeflerinize ulaştırmada üzerine düşen görevi profesyonel olarak yerine getirmekte olup, sizlere sadece sunulan hizmetin keyfini çıkarmayı bırakmıştır ve bunu kendine ilke edinmiştir. İşlerimizi uygulama aşamasında yapılan denetim ve verdiğimiz hizmet içi eğitimlerle sunduğumuz hizmetin kalitesini ve sürekliliği kontrol altındadır.